Özel Ders ZKampüs

Tüm Dersler İçin Özel Ders Libadiye Bulgurlu Z Kampüs

Ağustos Ayına Özel Kampanya

*Kapmanya dahilinde tüm derslerin ders saat ücreti 60 TL 'dir.

Sorularınız için : 0216 650 83 38

Özel derslerimize katılan öğrencilerimiz, özel dersle sınırlı kalmayıp öğretmen kontrolünde etüt ve değerlendirme gruplarına da dahil olurlar.

Özel Ders : Birebir eğitim öğrencinin eksik olduğu yönlerin tespiti ve bu eksiklerin giderilmesi için en etkili ve en başarılı yöntemdir.

Doğru hedefe yürürken zaman kaybetmeyin.

Hem lise hem de üniversite sınavı hazırlıkları önemlidir. Çünkü iyi eğitim veren, nitelikli okul sayısı fazla değil. Bu sınavlara pek çok öğrenci girmektedir. 2015 LYS neticesinde 2.010.790 aday tercih yapma hakkını elde etti. Bu adaylardan 417.714 örgün yükseköğretim lisans programlarına yerleştirildi. Öte yandan iyi bir liseye girmek isteyen ve TEOG sınavına giren öğrenci sayısı da 1 milyon 300 bine yakın.

Bu rakamlar bize, iyi bir okula girebilmenin gerçekten çaba istediğini gösteriyor.

Yerleştirme puanları hesaplanırken okul başarıları puanları da dikkate alınmaktadır. Bu nedenle konuların öğrenilmesinin yanında, ders notlarının da yüksek olması önemlidir.

Derslerin birbiriyle bağlantısının kurulması, bir derste öğrenilen bilginin bir başka derste kullanılması öğrenciyi başarıya ulaştıracaktır. Her yeni konunun bir önceki konuyla bağlantısı düşünülerek çalışılmalı ve eksikler zamanında tamamlanmalıdır.

Sınıf ortamında bu eksiklerin tanımlanması ve giderilmesinin zorluğu aşikâr. Kalabalıklarda kendini ifade edemeyen, soru soramayan, seviyesinin altında veya üzerinde ders dinlemek zorunda kalan öğrenciler için özel ders güzel bir çözümdür. Özel ders, öğrenci ve öğretmenin bire bir çalıştığı derstir.

ZKampüs ‘te özel derse başlarken ilk adım öğrencinin tanınmasıdır. Öğrencinin ders çalışma alışkanlıkları; ne zaman çalışıyor, hangi kaynaktan ne kadar çalışıyor, temel eksiklikleri nelerdir vb. değerlendirilir.

Düzenli birebir derslerle öğrencinin eksikleri giderilir. Derslerin uygulamaları öğretmenimiz gözetiminde ve kontrolünde gerçekleşir. Fizik, matematik, geometri gibi derslerin sadece öğretmenden dinlenmesi yeterli değildir. Öğretmenimizin anlattığı konuların, öğrenci tarafından uygulamasının yapılması gerekir. Problem çözümü, testler, deneme sınavları gibi ölçme yöntemleri göz ardı edilmemelidir.

ZKampüs ‘te özel ders öğrencilerimize de etüt ve sınav programları yapılmaktadır. Haftalık etüt programları ile öğrencinin ders uygulaması yapması sağlanmaktadır. Yazılılar, Testler ve Türkiye geneli sınavları ile ölçme ve değerlendirme yapılmaktadır.

Her öğrenci için ona özel bir hedef belirlenmeli ve planlama yapılmalıdır. Başarı mutluluk verir. ZKampüs mutluluk için çalışır.

Programlı bir çalışmanın temelinde yatan en önemli unsur zaman denetimidir.

ZKampüs ‘te zamanı hedefler ve öncelikler doğrultusunda kullanırız.

Doğru hadef ve bilinçli çaba her öğrenciyi hedeflediği başarıya götürür.

Z Kampüs güvencesi ile özel ögretmenlerden özel ders alın.

Özel Derslerimiz :

Matematik Özel Dersi

Geometri Özel Dersi

Fizik Özel Dersi

Kimya Özel Dersi

Biyoloji Özel Dersi

Türkçe Özel Dersi

İngilizce Özel Dersi

Okuma ve yazma Özel Dersi

Özel Derste İzlediğimiz Yol Haritası :

Öğrencinin seviyesi tespit edilir, Öğrencinin ders çalışma motivasyonu değerlendirilir, Varsa ders çalışırken yaptığı hatalar, eksikler bulunur, Kurumumuzda, size uygun gün ve saatlerde bir çalışma programı oluşturulur, Bu programın uygulaması ve denetimi yapılır. Bireysel ödev ve sınavların yanında Türkiye geneli değerlendirmeleri de yapılır,

Özel ilgi , zaman kazandırmasının yanında, öğrencinin bu dersi yapabileceğine inanmasını ve özgüven geliştirmesini sağlar.

Özellikle sınıf ortamında soru sorma alışkanlığı olmayan , sınıf seviyesinin altında veya üzerinde olan öğrencilerimize özel dersi tavsiye ederiz.

Öğrencilerimizin okul başarısı özel ders sayesinde sürekli izlenmektedir.

Özel Ders Grupları : Üç kişilik gurplara özel dersler; öğrencilerimizin sene sonuna kadar kendilerine uygun ders programıyla çalışarak, başarılı olmalarını hedeflemektedir.

Bire bir özel ders çalışması : Özel dersi, kalabalık sınıflardaki dersten ayıran en önemli özellik öğrenci ve öğretmenin bire bir bağ kurmasıdır. Çalışılan konu ile ilgili sorular, öğretmene sorularak eksikler giderilir. Yapılan tekrar ve verilen ödevlerle etkin öğrenme gerçekleşir.

Eğitimlerimizden Bazıları :

Matematik Özel Dersi

Robotik, yazılım, akıl küpü ve analitik zeka atölyelerimiz hakkında bilgi isteyiniz.

Yazılı egzersizleri ve test ölçümleri.

Okul yazılılarına hazırlık.

Ders ve ödev takibi.

Okuma ve yazma özel dersi.

Her ay Türkiye Geneli Deneme Sınavları.

*Kampanya : 10 Derslik paket ücretidir. İstediğiniz dersleri pakete dahil edebilirsiniz.